Alíkoviny

Koncert Katy Perry

  16:16
Strašně jsem tam chtěla jít. První, co mi na to řekla mamka bylo: Zbláznila ses? Nakonec to ale dopadlo úplně jinak.

Na Katy Perry je sympatické, že není falešná. Tedy kromě zpěvu | foto: Romana Navarová, iDNES.cz

Já a moje kámoška Evel jsme zbožnovaly zoěvačku Katy Perry a poslouchaly jsme její písničky pořád dokola. O letních prázdninách jsem u Evel byla na týden na chatě. Jednou jsme tak poslouchaly písničky od Katy P. a tu za náma přišla Evelínina maminka, že ta „naše slavná Katy Perry“ přijede v zimě do Prahy.

Hned jsem volala mamce a prosila jsem, že tam musím jít. Evel taky prosila. Rodiče nás obou to okamžitě zamítli. Bylo nám to líto, ale v listopadu jsme si říkaly, že to bylo jasný, že nás tam nepustí.

Nastal Štědrý den. Večer jsme si dali s rodinou večeři, sledovali pohádky a prostě se bavili. Pak začalo rozdávání dárků. Všechny zpod stromku už byly rozdané a rozbalené. Každý se sám těšil ze svých dárků. Pak se moje babička podívala na náš stromeček a řekla, že na větvičkách jsou dvě obálky. Vzala jsem je a podala jednu bráchovi. Ten vybalil svůj dárek a přišla jsem na řadu já.

Opatrně jsem otvírala obálku. Vytahuju papír a je to... Lístek na koncert Katte Perry! Rozbrečela jsem se štěstím. Hned jsem se ptala, s kým tam jdu. Půjdu tam s babičkou a ještě s někým, ale nechtěli mi říct s kým. Najednou mi zavolala Evel a zjistila jsem, že tam jdu s ní. Já byla tak šťastná!

V den koncertu jsem se vyparádila a jela jsem s babičkou pro Evel. Pak jsme daly auto na Smíchov a jely metrem až k O2 aréně. Tam ale bylo lidí! Měly jsme krásná místa. Koncert začal. To bylo úžasné! Nejlepší zážitek v mém životě. Dnes je 24. 2. a já si říkám, že něco tak úžasného už asi nikdy nezažiju. Jestli jste tam byli taky, tak se vám to snad líbilo.

Přezdívka autora článku na serveru Alík.cz - Titulu-12

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

Já byla na koncertu Lucie Bílé

Vím že se to tohohle moc netýká ale musím to napsat: K smrti...

Bylo to super

Já jsem tam byla... Uplně tam dole uprostřed toho podia, taky...

chyba

máš tam chybu ve slově zpěvačka        kecám sranda

......

Chtěla jsem tam hrozně moc, ale mamka nedovolila...

No...

Já jsem chtěla ale dobrý místa byly vyprodaný.

počet příspěvků: 5, poslední 28.02.2015 13:49

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi