Alíkoviny

Jsem pro ostatní divná aneb hledá se kamarádka

  9:30
Ahoj! Vždycky jsem byla jiná než ostatní. Tím, že jsem na facebooku netrávila tolik času jako ostatní, tím, že jsem svojí svačinu nikdy nevyhodila, tím, že jsem se dobře učila. Jak to tak ale bývá, doplatila jsem na to. Všichni myslí, že jsem divná a šprt.
Ilustrační foto

Ilustrační foto | foto:  Petr Topič, MAFRA

Ano, jsem možná šprt. Definujte mi ale slovo „normální“ člověk. Jak takový člověk asi vypadá? Je neustále na facebooku, má iphone a nejnovější boty?

Tím, že nejsem taková, jako ostatní teenageři, jsem podle všeho divná. Není to tak, že bych měla málo kamarádů. Myslím, že se se mnou baví všichni, jenom, když někdo řekne: „Znáš ji?“ tak ostatní řeknou: „Jo, je sice v pohodě, ale je divná.“ To si nedovedete představit, jak mě to někdy mrzí. Zkoušela jsem být jako ostatní, dala jsem na facebook fotku, ale jen jsem zaslechla drby.

Dále jsou mé nedosažitelné sny. Chci být herečkou, bohužel nejsem z herecké rodiny. Jasně, jsem ambiciózní, můj táta je Ital, takže to vypovídá o mém charakteru. Na to ale, abych každý den na facebooku postovala deset fotek, vážně nejsem. A, prosím, neříkejte, že jsem staromódní. Myslím, že se hezky oblékám a mám hodně značkových kousků, mám facebook i snapchat, dokonce uvažuju, že si stáhnu musica.ly. Tak čím to, že jsem divná? Podle mojí mamky je to psychika. Někdy se zvláštně chovám, ošívám... Asi tím.

Závěr? Ostatně nemám žádného kamaráda. Proto bych chtěla poprosit nějakou kamarádku, jestli by si se mnou přes Alíka nechtěla psát.

Přezdívka autora článku na serveru Alík.cz - Modralka

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

:,))

To by tě překvapilo, kolik lidí je stejných...vůbec nejsi jiná,...

To samé ;)

Neboj taky nemám kamarády a pro ostatní jsem taky divná. Tak...

Ráda ♥

No, já s tebou úplně (bohužel)  soucítím. Ráda si s tebou budu...

wut

ahoj

skus si s nimi psat prez whats up a trochu pohidat

počet příspěvků: 30, poslední 15.02.2017 21:11

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi