Alíkoviny

Můj příběh: Psaní knih

  8:24
Povím vám krátký příběh o tom, jak jsem začala psát.

Ilustrační foto | foto: Martin Stolař, MAFRA

Jednou, když mi bylo asi pět let, jsem se naučila psát. Když jsem to uměla, četla jsem hodně knížky. Potom jsem dostala chuť psát knihy taky.

Jednoduše jsem si přehnula jeden papír a začala psát třeba pastelkou. Psala jsem skoro každý den, bylo to moc zábavné. Psala jsem většinou vtipné pohádky, které jsem si vymyslela. Určitě jsem tam měla plno chyb, chodila jsem do školky.

Postupně jsem se naučila kreslit postavičky a tak jsem k mým pohádkám kreslila i nějaké obrázky. Většinou to byly hlavy s nohami a s vlasy. Vždy jsem to ukazovala mámě a tátovi, co jsem napsala a nakreslila. Vždycky je to pobavilo a byla jsem z toho šťastná.

V sedmi a osmi letech jsem na to už trošku zapomněla.V devíti jsem objevila Watppad, na který jsem psala své vymyšlené příběhy. V desíti už mě to přestalo bavit. Začala jsem si psát zase na papíry.

O vánocích jsem dostala takový krásný blok do kterého si v současné době píšu. Je to o baletce. Je to trochu romantické ale i zábavné (docela). Moji knížku bych jednou chtěla vydat. Je to můj velký sen. A doufám, že se jednou stanu spisovatelkou!

Přezdívka autora článku na serveru Alík.cz - adinkaadullka

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

.....

MĚLO TAM BÝT DOUFÁM.

Pěkný článek

Foufám že se ti tu knihu jednou podaří vydat, ráda si ji přečtu...

Re: Pěkný článek

To zní zajímavě. Já taky píšu. Hodně mě začalo teď začalo bavit...

počet příspěvků: 3, poslední 18.03.2017 14:54

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi