Alíkoviny

VIDEO: Čtyřlístek bude zachraňovat Rudolfa II. o měsíc později

  13:49
Čtyřlístek se ve svém prvním filmu vypraví do pražského podzemí, kde se setká mimo jiné s Rudolfem II. Ale až o měsíc později.

Posunutá premiéra

Proč musel být posunutý termín premiéry vysvětluje režisér, Miloslav Šmídmajer: "Shořelý server a zkrat dalších počítačů způsobily v době vánoc ztrátu části dat - to je příčina, proč se nedostane filmový Čtyřlístek včas do kin. Studio se snažilo výpadek dohnat a chybějících cca 5 minut nahradit záběry v tzv. playblastu, ale producenti rozhodli, že vedle velice povedených scén vypadají záběry nehotově a divák by tak přišel o dokonalý zážitek."

Zápletka by mohla vydat hned na několik filmů, ale tvůrci ji dokázali dostat do jednoho. Tak tedy: král Rudolf II. zatouží po kameni mudrců a dá všanc to nejcennější - svatováclavskou korunu.

Pomoci mu mohou jen záhadné postavičky z budoucnosti, které zachrání panovníka, klenoty i celou zemi, které hrozí návrat do doby ledové. A logicky za vším stojí žena, tedy Fifinka.

Fotogalerie

Právě k jejím narozeninám se totiž čtyřka vypraví na Pražský hrad, kde se kolotoč zábavných zážitků naplno roztočí. Spolu s Pinďou, Myšpulínem a Bobíkem se tak postaví mocnému démonovi zimy, smrti a zmaru Zimozelovi.

Premiéra se odkládá
Jako by to nestačilo, před premiérou se Fifinka moc dlouho fintila, Bobík se přejedl, Pinďa si přiskřípl ušiska a Myšpulín se zapomněl při vynalézání kamene mudrců! A tak se slíbená premiéra o měsíc odkládá.

Alíkova soutěž

Chceš příběhy Čtyřlístku v knize? Teď můžeš jednu z knih Čtyřlístku s originálním podpisem a ilustrací autora Jaroslava Němečka vyhrát  v Alíkově soutěži.

Podpis a typická ilustrace autora Čtyřlístku, p. Jaroslava Němečka.

Podpis a ilustrace autora Čtyřlístku, J. Němečka.

Autor Čtyřlístku, p. Jaroslav Němeček, spolu s Lucií Vondráčkovou na

J. Němeček s L. Vondráčkovou na autogramiádě.

Jedna z výherních knih, kniha Čtyřlístek ve filmu.

Jedna z výherních knih, kniha Čtyřlístek ve filmu.

Uvidíte 28. února v českých kinech.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

mrkes

už jsem na tom byla a je to fajn

Mišpulín

K Mišpulínovy se velice hodí hlas Ivana Trojana

fakt sranda

Vždycky může bejt hůř, a vždycky může bejt líp, někdo sází na...

:-)

já na tom už byla

Půjdu

Já taky půjdu mám knihy ale i ten ve filmu!Tak se těším!Hlavně...

počet příspěvků: 32, poslední 13.04.2013 19:16

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi