Alíkoviny

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Třetí ročník boje za lepší toalety pro školáky odstartoval

  14:00
Komerční sdělení Napadlo vás někdy, jak byste se cítili, kdybyste za sebou nemohli na toaletě zavřít dveře, nebo jste neměli k dispozici toaletní papír? S těmito problémy se denně setkávají malí školáci. Pokud vám tento stav není lhostejný, zapojte se do třetího ročníku projektu Domestos pro školy.

3. ročník hry Domestos pro školy | foto: Domestos

Cílem projektu je zlepšení hygienických podmínek ve školách a školkách, a to i díky maličkostem, které nejsou podmíněné financemi. Kromě zvelebení školního prostředí je pak motivací i peněžitá výhra pro školy a školky.

Rekonstrukce školních toalet

Výherní částka je určena primárně na rekonstrukci toalet.

První čtyři školy a čtyři školky získají také cenu ve zboží od partnerů projektu – Rako (keramické obklady) a Ravak (sanitární vybavení).

Dalších 100 škol a školek obdrží šek na produkty Domestos.

3. ročník hry Domestos pro školy

Ceny pro základní školy

  • 100 000 Kč pro dvě základní školy
  • 80 000 Kč pro dvě základní školy
  • 60 000 Kč pro čtyři základní školy

Ceny pro mateřské školy

  • 80 000 Kč pro dvě mateřské školy
  • 60 000 Kč pro dvě mateřské školy
  • 50 000 Kč pro čtyři mateřské školy

Na soutěžních stránkách domestosproskoly.cz již je v tuto chvíli zveřejněná první soutěžní aktivita s názvem „Pět hygienických pravidel“.

Na téže stránce budou v termínu od 22. 10. 2016 do 31. 12. 2016 postupně uveřejněny i další čtyři soutěžní aktivity. Aktivit tak bude celkem pět a jejich úkolem je především vylepšit prostředí toalet.

Pomoci mohou i rodiče

Pomoci však mohou i rodiče, a to jak hlasováním pro fotky vybrané školy, tak i nákupem výrobků značky Domestos, za které mohou darovat škole body potřebné pro úspěch v soutěži.

Guru školy

Ocenění navíc může získat ten, kdo zastřeší projekt třeba na vaší škole. V případě jejího vítězství se pak bude těšit ze speciální ceny „Guru školy”.

Více informací naleznete na stránkách projektu domestosproskoly.cz.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Jinde na Alíkovi