Alíkoviny

Ewa Farna chystá turné i nové CD. Posluchače pozve do virtuálního světa

24. září 2009  13:00
Někdy to vypadá, jako by Ewa Farna byla spíš virtuální než skutečná bytost. Šestnáctiletá rodačka ze severomoravské Vendryně se křížem krážem přemisťuje po celé České republice. A nejen to. Nemálo posluchačů a fanoušků má také v sousedním Polsku a na Slovensku.  

Jenže kromě toho je druhým rokem také studentkou gymnázia v Českém Těšíně. A tak kromě koncertů, charitativních akcí, rozhovorů a vystoupení v médiích musí zvládat i středoškolskou látku.

Buď virtuální na Ewa tour 2009

Letošní část Ewina turné odstartuje v úterý 3. listopadu v Brně. Pak se na ni mohou těšit posluchači v Pardubicích, Liberci, Zlíně a Opavě. Závěrečný koncert je naplánován na neděli 6. prosince do Velkého sálu pražské Lucerny. Vstupenky na jednotlivé koncerty budou stát od 190 do 300 korun a první termíny jsou již v předprodeji.

Po šesti koncertech v České republice plánuje Ewa a její tým pokračování na jaře. Zamíří na Slovensko a samozřejmě také do Polska. Koncerty se uskuteční v menších a středních halách. Podobně jako při loňském turné půjde o rockovou show s řadou překvapení.

EWA o desce Virtuální

Moc se na to těším, myslím, že deska je dobře připravená. Texty mají silnější obsah, myslím, že mohou zaujmout i širší publikum, nejen ty nejmladší," míní Farna, která na novou desku sama přispěla čtyřmi texty.

Na loňském turné Ewa snowboardovala přímo na pódiu, jako kočka se houpala na síti nebo se vznášela nad hlavami diváků na houpačce. I tentokrát se můžete těšit na kaskadérské kousky Ewy i členů její kapely.

"Díky velkému zájmu pořadatelů bude i jarní část turné pravděpodobně doplněna o pár koncertů v Česku," prozradila manažerka Ewy, Míša Kocourová. Jako ochutnávka a pozvánka na turné se v rádiích objeví titulní píseň chystaného alba, skladba Toužím.

Soutěž pro fanoušky: Buď virtuální

Při loňském turné se osvědčila soutěž pro fanoušky a tak si i letos přijdou na své. Nebude to však tentokrát klání v pěveckých dovednostech. V duchu názvu turné se i fanoušci vypraví do virtuálního světa. Soutěž o nejlepší vlastní foto s virtuální podobou už odstartovala na stránkách www.ewafarna.cz a zapojit se můžete do 30. listopadu třeba i vy. 

EWA hostem TV Óčko

V pořadu inbox Ewa představí nový klip, který se točil v Polsku. Dozvíte se, jak je na tom Ewa s láskou, co má společného s Lady Gaga.
Čas vysílání
Pondělí 28. září 17:00
Úterý 29. září 10:00

O nástrahách virtuálního světa ví Ewa své. Jen se zkuste podívat na Alíka, ale i kamkoli jinam, kolik "zaručeně pravých" uživatelů jménem Ewa Farna objevíte. Nezřídka se stává, že si někdo pročte její životopis na oficiálním webu nebo pár rozhovorů v časopisech a pak se za Ewu vydává.

Klidně si s někým i po koncertě domluví falešná (virtuální) Ewa schůzku. Jaké zklamání pak může vzniknout, to jsme psali v článku Jen jedna Ewa je ta pravá. Která?

Proto pokud budete potřebovat skutečně pravdivé informace, uděláte nejlépe, když navštívíte oficiální stránky www.ewafarna.cz. Svůj profil si Ewa založila také na facebooku. Momentálně tam má 5 449 fanoušků a stále přibývají další.

Další články

mrk
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

Ewička Farnička

Ewa je supeeer zpěvačka.   

Ewa Farna

Ewa Farna je tou neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej zpěvačkou na světě...

ewička

Me je 13 a memu synovi 2 měsíce ten ji primo zboznuje ewa je...

evca

ewa je bozi mam jeji pisnicky v mp3 a bracha mitam dava novi...

Ewuška :)

Jj .. Ewča je vážně supéééér !!!!! Minulý rok jsem byla na jejím...

počet příspěvků: 10, poslední 14.11.2009 17:31

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi