Alíkoviny

VIDEO: Jack a obři

Film Jack a obři - na motivy známé pohádky o Jankovi a fazoli - vstupuje do českých kin 4. dubna 2013.

Soutěž

Alík, mediální partner filmu, ti přináší ve spolupráci se společností Warnerbros soutěž o vstupenky a atraktivní ceny k filmu Jack a obři. Cool kousky do svého šatníku můžeš získat za správnou odpověď. Více o soutěži v sekci Soutěže.
 

Ceny ze soutěže k filmu Jack a obři

Výhry s filmem Jack a obři

Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka.

Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack (Nicholas Hoult) se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.

Výpravný akční dobrodružný 3D film "Jack a obři" režíruje uznávaný filmový tvůrce Bryan Singer, hlavní roli si zahrál Nicholas Hoult ("X-Men: První třída"). V dalších rolích se objeví Eleanor Tomlinson jako princezna Isabelle, Stanley Tucci ("Captain America: První Avenger") jako proradný Lord Roderick, Ian McShane ("Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna", seriál společnosti HBO "Deadwood") jako obléhaný král Brahmwell, Bill Nighy ("Harry Potter a Relikvie smrti") jako vůdce obrů generál Fallon a Ewan McGregor ("Star Wars", "Muž ve stínu") jako Elmont, člen palácové gardy.

Fotogalerie

Scénář k filmu napsali Darren Lemke, Christopher McQuarrie a Dan Studney, autory předlohy jsou Darren Lemke a David Dobkin. Producenty filmu jsou Neal Moritz, David Dobkin, Bryan Singer, Patrick McCormick a Ori Marmur, výkonnými producenty jsou Thomas Tull, Jon Jashni, Alex Garcia, Toby Emmerich, Richard Brenner, Michael Disco a John Rickard.

Dalšími členy kreativního tvůrčího týmu jsou dlouhodobí spolupracovníci režiséra Singera – hlavní kameraman Newton Thomas Sigel ("X-Men", "Superman se vrací") a střihač John Ottman ("X2", "Superman se vrací"). Vedoucí výpravy je Gavin Bocquet ("Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů ").

4. dubna 2013 vstoupí Jack a obři do českých kin.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

video jack a obři

To bude dost hustej film na to určitě pudu

O.K.

mně to moc nezajímá ale kluci ze třídy který na na tom byli...

eh...........

divný nějak mě to neláká

Kuba

Pojedu na to do kina ..Myslím že to bude super dobrodružný filmi...

počet příspěvků: 4, poslední 28.04.2013 15:25

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi