Alíkoviny

VIDEO: Jak vycvičit draka 2

  6:00
Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak si ale všemi podceňovaný Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Film Jak vycvičit draka se stal jedním z nejlepších a nejúspěšnějších studia DreamWorks.

z filmu Jak vycvičit draka 2 | foto: Bontonfilm

Alíkova soutěž

V nové Alíkově soutěži hrajeme do 30.6. o ceny k filmu Jak vycvičit draka 2.

soutěž k filmu Jak vycvičit draka 2

Teď ale k naší radosti příběh pokračuje. Poskočil o pět let dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní vikinské teenagery, zatímco Škyťák dává přednost osamělým spanilým letům s Bezzubkou, během nichž mapují neznámá území a objevují nové světy a nové draky.

Jedno z jejich dobrodružství je přivede do těžko přístupné ledové jeskyně, která je domovem stovky neznámých divokých draků. Taky se zde setkají s tajemnou Dračí jezdkyní, z které se vyklube Škyťákova dávno ztracená matka Valka. Na láskyplné objetí matky se synem ale není čas, protože nad soužitím lidí a draků se stahují mračna, která se přihnala díky Dragovi, mocichtivým a samozvaným „dračím bohem“, kterému slouží nafoukaný lovec draků Eret.

Fotogalerie

Tihle dva představují nebezpečí, se kterým sám Škyťák s Bezzubkou nic nezmůžou. Tak dají dohromady starou partu, do níž kromě Astrid patří i Tlamoun, Snoplivec, Rybinoha a dvojčata Ťafan a Rafana. Spolu s nimi se ale budou muset mocnému nepříteli postavit i Škyťákův otec, vikinský náčelník Kliďas Velikán a především jeho matka Valka. Naučit táhnout tenhle nesourodý spolek za jeden provaz bude nesmírně obtížné. Bez toho ale nebudou mít obyvatelé Blpu sebemenší šanci.

Film Jak ochočit draka 2 uvidíte v českých kinech od 11. června 2014.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

PetruskaMH

Co? Co že? To už bude dvojka?Tak to musím vidět! :)Moc se těším...

Re: PetruskaMH

já taky

How train your dragon 2

Jednička je bomba,seriál je hustý a Dvojka je prý hustokrutá...

To jsem zvědavá...

Jestli bude 2. film navazovat na seriál Jak vycvičit draky.

Supéééééééééér

Je tu nový díl Jak vycvičit draka 2.1. díl byl super a 2.díl...

počet příspěvků: 8, poslední 05.08.2014 07:39

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi