Alíkoviny

Harry Potter by mohl studovat dálkově

  11:00
Novou Knihu kouzel, která je společným dílem PlayStation a autorky Harryho Pottera, J. K. Rowlingové, jsem si jako nadšenec Harryho Pottera nemohl nechat ujít. A tak jsem si Knihu kouzel vyzkoušel.

Wonderbook: Book of Spells. Kniha kouzel od J.K. Rowlingové | foto: Sony

Otevřením Kniha kouzel doslova ožívá. Jediný magický okamžik a ovladač se v tlapce mění v kouzelnickou hůlkou. A pak už začíná dobrodružství: fantastická cesta za tajemstvím čarodějnického umu a za uměním zaříkávání a kouzel. Cítil jsem se jako student na Škole čar a kouzel v Bradavicích.

Fotogalerie

Ve světě Harryho Pottera byla Kniha kouzel napsána, aby pomohla pokročilým studentům na jejich cestě stát se skutečnými kouzelníky nebo kouzelnicemi. Studenti mohou číst, objevovat, učit se a praktikovat kouzla. Incendio, WingardiumLeviosa nebo Expelliarmus. Mě nadchlo kouzlo Aquamenti, kdy jsem nadšeně kropil vodou nejen kašnu, ale i obrazovku a všechny kamarády, kteří se mnou Knihu kouzel otevřeli.

Každá kapitola obsahuje nová kouzla. Nejprve tě kniha vyzve, aby sis je vyzkoušel, pak trénuješ na praktickém cvičení. Vytrhnout mandragory ze záhonů a zasadit je do správných květináčů, aniž bych rostliny poněkud omlátil pomocí kouzla WingardiumLeviosa, bylo super.

Každá kapitola se uzavírá závěrečným testem. Nečekej, že to je snadné. Nasadit ohlávku zběsilému Hastrmanci, přičemž nejdříve musíš projít padací bránou, otevřít zamčené truhly plné zákeřných ďáblových osidel, které se tě snaží zastavit... uf... A to mluvím jen o první kapitole!

Mít Knihu kouzel Harry Potter, mohl by studovat dálkově.
Ovšem, právě v jeho případě bychom my, jeho nadšení čtenáři, o mnohé přišli.
S Knihou kouzel se můžeš na chvíli stát Harry Potterem i ty.
A coby pes dodávám, že je škoda, že je to jen na televizní obrazovce a na chvíli.

Pokud ale nemáš hodiny volného času, raději o Knize kouzel ani neuvažuj. Tohle dobrodružství není na pár minut.

Sony PlayStation, PlayStationMove a Wonderbook. Zbývá jen televize s patřičným

Sony PlayStation, PlayStationMove a Wonderbook. Zbývá jen televize s patřičným konektorem a můžeš začít čarovat.

Ke kouzlení s Knihou kouzel potřebuješ následující vybavení: televizor minimálně s konektorem SCART, resp. HDMI, platformu PlayStation 3, inovativní periferní zařízení Wonderbook™ a ovladač PlayStation®Move.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

bvbv

Re: bvbv

to co mě štve

jedine co me štve je to ,že harry poter neni čech.

danulík-12

bylo byto super no promě je super i jít do kina na 3D

:)

Zajímalo by mně jaké to bude??

počet příspěvků: 7, poslední 31.12.2012 21:05

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi