Alíkoviny

Lady Gaga jsem si nenechala ujít

  10:10
Ve středu 17. listopadu vystoupila zpěvačka Lady Gaga poprvé v České republice. Na koncertě ve vyprodané O2 aréně zazpívala písničky z alba The Fame Monster. Bohužel její show odstartovala o hodinu později, takže ti, kteří přišli v sedm (koncert měl začít v půl osmé), dlouho vyčkávali.

Pak to přeci jen rozbalila na začátek předkapela Semi Precious Weapons, která publikum sice uchvátila, všichni ale doufali, že už brzy přijde sama Lady Gaga. Lístky byly vyprodané týdny před vystoupením a ti, kteří si je koupili včas, mohli stát v davu přímo u pódia, což je zážitek. Pro někoho ale i nepříjemný - tři holky kolem deseti let tam omdlévaly, jak na ně dav tlačil. Naštěstí jsem nebyla mezi nimi.

A pak konečně začala zpívat Lady Gaga! Písně byly různé - nejdřív přišla trochu nezajímavá show, ale postupem času se to zlepšilo. Asi v půlce koncertu zpívala ladné pomalé písničky a při tom hrála na klavír, což asi nikdo neočekával. Poslední tři písničky Lady Gaga opravdu rozjela - šlo o Poker Face, Paparazzi a Bad Romance. Přesně v tom pořadí, v jakém je zpívala, je mám ráda.

Myslím, že nikdo nebyl nespokojen. Ti, kteří odešli hned po písničce Bad Romance, měli při výjezdu z parkoviště jen malou frontu. Ti, kteří na něco ještě čekali, mohli v klidu čekat třeba hodinu. Všichni ale odešli s vynikajícími myšlenkami, že ty poněkud drahé lístky stály za to!

Přezdívka autorky článku na serveru Alík.cz - Tara

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

je gutá

jak jsem ji slyšela na poprvé tak se mi moc nelíbila ale když...

NEVADÍ

Mně se písničkyn od Lady Gagy moc líbí. A ani mi nevadí, že jsem...

nej..

jo to bylo nejlepšíí .. hlavně ty pomalí.. :-*

emvon

Já vím že to byla bomba ,ale já jsem se tam nedostala ty lístky...

???

Ahojky taky jsem byla na LG koncert.. bylo to *best* ale  LG...

počet příspěvků: 67, poslední 28.02.2011 11:56

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi