Alíkoviny

Letní tvoření: Výzdoba deníčku a příprava originálních sešitů do školy

  12:17
Která z dívek nemá svůj deníček? Kromě toho, že do něj píšeme, co se nám přihodilo, kdo se nám ze třídy zrovna líbí nebo nejnovější zážitky s kamarádkami, si ho můžeme i parádně vyzdobit. Zkus to taky, Jak? Můžeš použít cokoliv, co máš ráda. Trendy jsou různé nálepky, třpytky a flitry.

Ilustrační foto | foto: www.scrapbook.cz

Co je to scrapbook?

Scrapbooking je způsob zpracování fotoalb, deníků, sešitů, přáníček nebo dárků. Slovo "scrapbooking" je složeninou slov scrap (ústřižek) a book (kniha). Lze ho volně přeložit jako "kniha (z) ústřižků".

Zdroj: Wikipedie

Ke zdobení můžeš použít dekorativní papíry, zdobící pásky a samolepky. Označit si svůj oblíbený den bude odteď hračka. Kromě toho si deníček můžeš vyzdobit stužkami, nebo ho zabalit do krásných ozdobných papírů. Vytvořit si můžeš i skvělé záložky, abys hned věděla, na jaké straně najdeš ty nejdůležitější informace. A že ti výtvarka zrovna dvakrát nejde? Ale kdepak, toto určitě zvládneš, nic na tom není.

Se spolužačkami si můžete vylepšit třeba i školní sešity, kde si zvýrazníte témata na písemku. Učení pak bude hračka. Tak co, už se těšíš, co všechno si takhle parádně vyzdobíš? Na co ještě čekáš, vzhůru do toho:

Jak ozdobit desky deníčku?

Jak vyzdobit jednotlivé stránky?

Jak vyrobit originální sešity do školy?

Alíkův tip

Nevíš, kde nakupovat? Levné a pěkné papíry, kreativní pásky, třpytky, barevné lepicí papíry i drobné dřevěné dekorace od 25 do 39 Kč najdeš v KiK. Poukázku na nákup v KiK můžeš získat v Alíkově soutěži nebo v Alíkově Katalogu dárků.

Kreativní pásky, barevné lepicí papíry od 25 do 39 Kč najdeš v KiK.
Lepicí pásky a další drobnosti ke zdobení scrapbooků.
Gelové fixy se třpytkami, barvy, štětce, nůžky i fixy.
Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

:-)

Pěkný jen škoda že ten prvni napad už jsem viděla driv v jinym...

sešity

Super  nápad a sešity se pak lépe poznávají

počet příspěvků: 2, poslední 27.08.2016 05:51

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi