Alíkoviny
Toto je komerční­ sdělení­. iDNES.cz neovlivňuje obsah komerční­ch sdělení­ a není­ jejich autorem.

Neviditelný inkoust

  12:00
Komerční sdělení Existuje zábava, za kterou tě rodiče pochválí? Jde zažít dobrodružství i během nudného cestování nebo otravného stonání v posteli? Myslíš, že můžeš poměřovat své síly s neviditelným soupeřem? Stačí jeden tah Kouzelným fixem v sešitu Neviditelný inkoust a uvidíš, že to možné je.

Neviditelný inkoust, zahraj si piškvorky | foto: Albi

Soutěž

Do 5.2.2013 hrajeme s Neviditelným inkoustem i v Alíkově soutěži.

Neviditelný inkoust ve více verzích pro různé věkové kategorie

Neviditelný inkoust ve více verzích pro různé věkové kategorie

Skvěle nakombinované hry a zábava s trochou vzdělávání – to vše tě čeká v těchto sešitech. Díky Neviditelnému inkoustu se můžeš na chvilku stát detektivem, který řeší těžký případ.  Obratem stránky se z tebe stane pirát, který posílá nepřátelské lodě ke dnu. Jako policista se můžeš osvědčit při chytání nebezpečných zločinců uprchlých z vězení…

Mezi vším tímto dobrodružstvím si lehce otestuješ svou paměť i znalosti ze školy. Můžu ti ale garantovat, že to nebude žádná nuda! S neviditelným inkoustem je prostě zábava.

Fotogalerie

Pomocí přiloženého Kouzelného fixu a speciálního tisku v sešitech odkrýváš skryté odpovědi nebo tahy neviditelného soupeře. V kvízech hledáš správnou odpověď, ve známé hře Lodě zase střílíš na nepřátelskou flotilu. Pomocí fixu hledáš tajné slovo ve hře Šibenice a při neúspěšném tahu fixem zabarvuješ jednotlivé dílky těla oběšence. Stihneš přijít na tajné slovo dřív, než bude panáček oběšen?

Zahraj si piškvorky s někým, kdo není vidět! Zjisti zajímavosti ze světa zvířat či z vesmíru. Poznej důležité české osobnosti nebo spojuj pohádkové postavy, které patří nerozlučně k sobě.

Série Neviditelný inkoust začíná nejjednodušším, žlutým sešitem. Pokračuje mírně těžším červeným sešitem, kdežto modrý a zelený obsahují i kvízy pro náročnější. Každopádně se však v každém střídají lehčí a zábavnější hry s obtížnějšími úkoly a kvízy.

Pro dobrodružné povahy je určen speciální Detektivní sešit s úkoly jako jsou hledání v bludišti, tajné šifry a mnohem více detektivních pátrání.

Teď už jen stačí vzít do ruky Kouzelný fix s jakýmkoli sešitem z edice Neviditelný inkoust a dobrodružství může začít!

Vice informací najdeš na www.albi.cz.


Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

neviditelný inkoust

zmizík fakt bezva

mona

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAjhjhdjakhsdklhasuilfzhrkhkjtfhn

hmmmm

je to super akorát to nemám s tím sešitem

JE TO SUPER VĚC

NEVIDITELNÉ PERO...TO JE SUPER BOMBA.A ŽE V SOTĚŽI A ZADARMO.TÍ...

nemá to chybu

Mám to doma, a je to fakt super !!!

počet příspěvků: 5, poslední 22.03.2013 18:28

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi