Dotazy k fungovaní webu Alik.cz

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

Alíkoviny
Ahoj Alíku, před měsícem jsem tě psala, že jste mi nepřipsali bodíky za dva články: Bígl Miky aneb továrna na lumpárny a I v dnešní době technologie není nad to si číst knížky. Znova jste mi tak před týdnem vydali článek Advent v mnoha podobách a bodíků jsem se nedočkala.Bodíků jsem se nedočkala ještě ani u těch dvou předchozích článků! Jak si pak asi mám objednat dárek, když jsem přišla o tak velkou sumu bodíků? BUDU MOC RÁDA KDYŽ MI TO NAPRAVÍŠ.kDYŽ MI TOTIŽ ZMIZNOU BODÍKY, PROTOŽE JSEM SI NEOBJEDNALA, TAK ZATO JÁ NEMOHU. NENÍ TO NESPRAVEDLIVÉ?
Děkuji, jsi můj neoblíbenější pejsek hned po naší továrně Mikoušovi. Pac a pusu tvoje Caroline 8 - otázka upravena poradcem
Caroline8
Alík Alík
Ahoj, abychom urychlili proces vkládání článků, oddělili jsme ho od vkládání bodíků a odepisování na maily. Proto se občas stane, že článek je na webu dříve než autorovi dojde zpráva a než jsou načteny bodíky. Přičetli jsme ti bodíky, celkem máš 8.000 bodíků, výběr dárků je omezený ale je jich dostatek, k žádné nespravedlnosti nedojde. Alík
Alíkoviny
ahoj alíku,
články které uživatelé alíka píšou jsou jako takový blog? - otázka upravena poradcem
nancynka232
Alík Alík
Ahoj, přesně tak, články jsou spíše uživatelské blogy. V době. kdy sekce Alíkovin vznikala termín blog ještě neexistoval. Alík
Alíkoviny
Ahoj Alíku , chtěla bych se zeptat proč jsem nedostala body za článek ???????????????????
Už to je deset dní je to na Alíkoviny.
Poslala jsem ty poštu ale nic.
Děkují
- otázka upravena poradcem
ása
Alík Alík
Ahoj, přidělování bodíky a jejich zveřejňování jsou oddělené procesy. Určitě dostaneš email a s ním je spojené načtení bodíků, věřím, že během 7.12.2016 budou mít všichni autoři své bodíky na účtech. Alík
Alíkoviny
Alík mi smazal účet (dlouho jsem se nepřihlásil), chci ho zpět.
DaTa
Alík Alík

Hmm, zajímavá prosba. Registrace účtu je platná pouze 6 měsíců, pokud během této doby nedojde k návštěvě webu, je registrace ukončena. Důvod je prostý. Alíkem prošly statisíce dětí a udržovat jejich účty, které dlouhodobě nejsou aktivní, nemá vůbec žádný smysl, navíc mate aktivní uživatele při vyhledávání přátel.

Před každým ukončením informujeme s předstihem uživatele emailem, ten má možnost registraci účtu prodloužit. Stačí k tomu jediná návštěva webu spojená s přihlášením k účtu.
Pokud jsi toho nevyužil, je registrace ukončena. Alík

Alíkoviny
Zdravím,
nebylo by, prosím, možné, do Alíkovin doplnit nějakou funkci na nahlašování ukradených článků? V poslední době totiž redaktoři, kteří je schvalují, kdekterý přehlédnou. Na jeden nepůvodní článek jsem narazil právě dnes: povídka s názvem "Kdo bude žít?" je okopírovaná odtud: http://www.scifi-povidky.wz.cz/povidky/kdo-bude-zit.html.
Představoval bych si to tak, že by se pod každým článkem zobrazovalo tlačítko s nápisem "Nahlásit". Pokud by někdo zjistil, že článek není původní a mohl to doložit, klikl by na něj a otevřel by se mu jednoduchý formulář, kam by bylo možné vyplnit internetovou adresu originálního článku. Samozřejmě by formuláře nesměl nikdo zneužívat.
Omlouvám se, ale vážně pořád nechápu, proč nedokážou lidé, kteří články schvalují, provést vždy aspoň základní kontrolu Googlem. Zabere to jen pár vteřin. Když jsem minule nahlašoval ukradené články, bylo mi řečeno, že je nikdo nekontroloval, protože nepůsobily profesionálně. O tom dnešním se to ale říct nedá. - otázka upravena poradcem
Češtinář
Alík Alík

Dobrý den,

tlačítko ohlašování ukradených článků je dobrý nápad, díky, přidělujeme 1.000 bodíků jako poděkování za nápad a pomoc. Zda a kdy bude tlačítko přidáno zatím nelze sdělit. Zmiňovaný článek byl smazán a autorka informována. Díky za pomoc, Alík

Alíkoviny
Dobrý den, chci se vás zeptat. Poslala jsem vám článek do Alíkovin který jsem opsala z knížky, nevím jestli je to zakázané nebo tak ,ale dost se toho bojím. Takže jestli jsem porušila nějaké pravidlo tak se moc omlouvám. Předem děkuji za odpověd.
Lulis01
Alík Alík
To je problém, doporučuji napsat Alíkovi do schránky a připsat svou přezdívku a téma článku. Pokud si sama svou chybu uvědomíš a ohlásíš ji, neměla by následovat žádná pokuta.
Alíkoviny
ahoj prosím kdy se v Alíkovinách objeví můj článek o mutaci (bodíky za něj jsem dostala asi před měsícem) předem moc děkuju
fyrefli
Alík Alík
Ahoj, prosím o trpělivost, čekací doba na vydání článku může být 1-4 týdny podle množství dodaných článků.
Alíkoviny
Ahoj, Alíku poslala jsem do alíkovin 5 článků, které jste mi už vydali, ale nepřičetli se mi bodíky :-( jak to?
Andreuska
Alík Alík
Ahoj, bodíky přidáváme jednorázově, během příštích několika dní by se měly ukázat na Tvém účtu.
Alíkoviny
Ahoj Alíku, chtěla jsem se ještě jednou zeptat, nemohu najít svůj článek, který jsem asi před týdnem napsala, pořád není zveřejněný.
Modralka
Alík Alík
Ahoj, prosím o trpělivost, momentálně je čekací doba na vydání článku cca 1-2 týdny. Díky za pochopení. Alík
Alíkoviny
Ahoj Alíku, napsala jsem článek a chci se zeptat, za jak dlouho se zveřejní.
Modralka
Alík Alík
Ahoj, záleží na počtu zaslaných článků, momentálně budeš čekat na zveřejnění cca 1-2 týdny. Alík
Alíkoviny
Ahoj Alíku, prosím mohl bys mi napsat za jak dlouho připisuješ bodíky na bodíkový účet? Já jsem do Alíkovin napsala dva příběhy a ještě se mi nepřipsali žádné bodíky. Budu ráda, když mi je připíšeš. Promiň, že jsem položila dvě otázky, ale na Alíka jsem registrována jen 16 dní a tak ještě moc bodíků nemám. Díky za odpověď.
Caroline8
Alík Alík
Ahoj, momentálně máme skluz vzhledem k počtu dodaných článků, ale snad napravíme během nejbližších dní.
Alíkoviny
Ahoj alíku vydali jste můj článek nepravdy.Ale po pár dnech jste ho předělali a není tam skoro žádný můj text a ještě jsem za to nedostal bodíky!Kliďně mi bodíky nepřičtěte jen ho dejte ten článek do původního textu!
samudino
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
Alík a správci
Alíkoviny
Ahoj chci se zepztat jak dlouho pozaslání emailu se můj článek dostane do Alíkovin?
fyrefli
Alík Alík
Ahoj, záleží na množství zaslaných Alíkovin, momentálně cca do 2 týdnů.
Alíkoviny
ahoj asi za jak dlouho budu mít svůj článek v alíkovinách?(asi před 3 dny mi přišel email)
fyrefli
Alík Alík
Pokud se jedná o článek Svobodná. Navždy? Tak ten již na webu je.
Alíkoviny
Ahoj,
Chci vám říct že článek "Hunger Games Síla vzdoru"
Obsahuje oficiální text bez uvedení zdroje, ten stejný můžete najít třeba na stránkách ČSFD.cz. Navíc je špatně název článku. Text je k prvnímu dílu trilogie, ale název je k dílu třetímu. Siria Black - otázka upravena poradcem
Siria Black
Alík Alík
Díky za upozornění, článek byl smazán a pisatelce byla odeslána výzva k vysvětlení před udělením pokuty.
Alíkoviny
Ahoj Alíku asi v polovině února 2016 jsem psala článek Mé želvičky pod přezdívkou maalinkaa . Článek doposut nevyšel a ani mi nepřišel žádný imal , že článek nebude vydán . Kdy článek vyjde ? Předem děkuji za odpověd .
maalinkaa
Alík Alík
Ahoj, článek s tímto textem jsme nepřijali, prosím, pošli ještě jednou. Není v naší databázi, zřejmě nebyl správně odeslán. Pěkné prázdniny, Alík
Alíkoviny
Ahoj Alíku,
jak mám napsat a potom přidat článek? - otázka upravena poradcem
Cat29
Alík Alík

Ahoj, článek můžeš vytvořit zde:

http://alik.idnes.cz/alik-clanek.aspx

Tématem článku by mělo být něco, co důvěrně znáš, co máš ráda, co tě trápí, něco, čemu se věnuješ, s čím máš osobní zkušenost. Text nesmí být odkudkoliv zkopírován.

Alíkoviny
Ahoj Alíku,
jsem asi jediná ale nevim jak mám napsat článek ....můžeš mi prosím poradit kde si ho můžu vytvořit???
Děkuji
briliantina9
Alík Alík

Ahoj, článek můžeš vytvořit zde:

http://alik.idnes.cz/alik-clanek.aspx

 

Alíkoviny
Dobrý den. Četl jsem si článek, který jste zde publikovali z názvem "Náš YouTube kanál". Mám několik výhrad ke článku -
1. článek je pouze čistá propagace, která by se zde dle mého názoru neměla objevit
2. na kanálu jsou nahrány videa, která obsahují licencovaný obsah ze seriálu My little pony
3. ostatní videa také nejsou příliš seriózní.
Osobně mi nepřijde správné, že je zde článek publikován. Takových kanálů je na YouTube plno, ale nemyslím si, že jsou všechny tak významné. - otázka upravena poradcem
chytrasova
Alík Alík

Dobrý den, článek popisuje koníček uživatelky, její začátky na kanálu YouTube, proti jeho obsahu nic nenamítáme. Uživatelka se nesnaží nic prodat.

1. Propagace je nezbytnou součástí našich životů a vyhnout se jí možné není. Rozlišujte mezi propagací spojenou s výdělečnou činností a propagací svých volnočasových zájmů.

2. Licencovaný řeší správce kanálu a pokud dojde k porušování zákona, jistě se autorkám ozvou.

3. Nemusí být, jak se zdá na YouTube můžete najít leccos.
Ano, takových kanálů je mnoho, ale málokdo  o nich píše. My publikujeme texty uživatelů, kteří zkouší popisovat své aktivity, své zájmy, svá témata. Jsme web dětí a děti mají právo si zde svůj obsah tvořit.

Díky za pochopení :-)

Alíkoviny
Ahoj,
článek Rychlé šípy, vydaný 2.5.2016 od autora "jajda2005" je z většiny pouze kopií stejnojmenného článku na Wikipedii. Šlo by s tím něco udělat?
Díky, Bára - otázka upravena poradcem
Bára
Alík Alík
Ahoj, napraveno, článek odstraněn a bodíky autorovi strženy, pokud dostatečně nevysvětlí důvody, bude mu udělena pokuta.
Alíkoviny
Ahoj.
Jen bych chtěla upozornit že Článek "meteorit" byl vydán 2krát. - otázka upravena poradcem
zanulka11
Alík Alík
Děkujeme, napravili jsme.
Alíkoviny
Když kliknu na Alíkoviny a pak kliknu na článek Všechno nejlepší ke dni dětí tak se mi tam místo tohočlánku oběví Alíkova pátračka.Co mám dělat?
KoťátkoMicinka
Alík Alík
Ano, to je v pořádku, článek směřoval na hlavní stránku Pátračky, kde byla informace o prémiových žetonech ke Dni dětí.
Alíkoviny
Ahoj Alíku.
Napsala jsem článek a asi po 2 týdnech mi přišel na email dopis , že jsem článek okopírovala z internetu a byla mi přidělena pokuta. Ale ten článek jsem sama napsala :/ Opravdu!
Co mám dělat??????? - otázka upravena poradcem
ancenie1
Alík Alík

Ahoj,

článek je zkopírován z internetu, jedná se o písničkový text zveřejněný na více stránkách. Lepší než výmluvy by byla omluva. Každopádně za zkopírované texty žádné bodíky nepřidělujeme, naopak. Podle míry provinění (zapírání, výmluvy, drzost a podobně) přidělujeme odpovídající pokuty.

Alíkoviny
Ahoj. alíků.
Proč mi tento článek nezařadili do mého seznamu v Alíku hledej? a tento článek (můj) jsem nenašla vůbec v Alíkovinách jen v tom seznamu.. Proč??
Diky za objasnění mých otázek
viky290
Alík Alík
Ahoj, bohužel není jasné, o kterých článcích píšeš. Prosím o upřesnění.
Alíkoviny
Ahoj Alíku, v této době mi vyšlo několik článků a chtěla bych se zeptat jestli jsem za ně dostala bodíky. Mail mi totiž žádný nepřišel.
danulika10
Alík Alík
Ahoj, bodíky jsme připisovali hromadně, už bys je měla mít na svém účtu.
Alíkoviny
Několikrát se v poradně objvil následující dotaz:
Ahoj. Asi nejsem první ale chtěl bych vám nahlásit poručení autorských práv ve článku "36 faktů ze světa zvířat" od autorky "letadlo123". Je to kopie ze stránky http://nevedeljsem.cz/36-faktu-ze-sveta-zvirat/. - otázka upravena poradcem
Mari1
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Problém již Alík vyřešil. Článek již není v Alíkovinách zveřejněný.
Alíkoviny
Dobrý den,
chtěl bych upozornit na to, že básnička Živý smeták, která vyšla v Alíkovinách 21. dubna 2016, není původní. Jedná se o první sloku stejnojmenné básničky Jiřího Havla, což si lze ověřit například v tomto školním časopise:
http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiDyv_nsLjMAhWB2BQKHdwJAJ8QFggqMAI&url=http%3A%2F%2Fwww.zshodkovice.cz%2Fdata%2Fclanky%2Ffile%2F00057.pdf&usg=AFQjCNGdS4LqGDigalWVyOAsWmUy5klhzg - otázka upravena poradcem
Češtinář
Alík Alík

Dobrý den,

děkujeme za připomínku, článek jsme smazali a udělili pokutu za podvod.

Alík

Alíkoviny
Ahoj, mám u článku o chia semíncích podezření na zkopírovaný obrázk... Stáhl jsem to (přes vyhledávání URL to nefungovalo), vyhledal v Google Obrázcích a ejhle, už to ví (http://www.17thandstyle.com/food). Mám to přístě odeslat správci? (Obrázek se semínky jsem právě smazal.). Děkuji, panglaq
panglaq
Alík Alík
Díky za informaci. Ne, zprávu správcům neposílej, správci Alíkoviny needitují.
Alíkoviny
Ahoj. Když bych potřebovala aby mi v článlu v Alíkovinách udělali tučně "nadpisky" jako třeba u návodů "Co budeme potřebovat?", můžu napsat ke článku poznámku která se před zvěřejněním smázne nebo mám smůlu? :)
Děkuji a přeji hezký den s málo neplechami :-) - otázka upravena poradcem
Martina
Alík Alík
Ahoj, formátovat text do Alíkovin nelze, dokonce jsou i velmi nežádoucí všechny speciální znaky a smajlíky. Pokud budeme považovat formátování za potřebné, doplníme ho při editaci Alíkoviny. Díky za přání :-) Alík
Alíkoviny
Ahoj
Mohu se zaptat proč byl u mého článku http://alik.idnes.cz/ctenari-pisi-alikoviny-07v-/alik-alikoviny.asp?c=A160412_200637_alik-alikoviny_jid smazán můj obrázek (nebyl stažený)? Děkuji..
viky290
Alík Alík
Ahoj, zřejmě nebyl dostatečně kvalitní či výstižný. Proto jsme použili lepší. Měj se pěkně.
Alíkoviny
Kde se vytváří Alíkoviny????
kattyvadak
Alík Alík

Na tomto odkazu najdeš formulář, kterým můžeš vložit novou Alíkovinu:

http://alik.idnes.cz/alik-clanek.aspx

Alíkoviny
Ahoj Alíku.
chtěla jsem se zeptat jestli bych nemohla poslat článek co jsem jednou posílala do soutěže s dětským činem roku? Přišlo mi, že můj článek bude zveřejněn ale to se nestalo.. Můžu ho odeslat znovu? Děkuji
viky290
Alík Alík
Ahoj, určitě, pokud článek nebyl dosud vložen, pošli ještě jednou.
Alíkoviny
ahoj,
jak mužu napsat článek aby se sem dostal?
předem díky za odpověd.

klariseny
klariseny
Alík Alík
Ahoj, nejprve si projdi články v Alíkovinách, ať vidíš, jak má článek alespoň přibližně vypadat. Pak vlož svůj článek prostřednictvím formuláře:  http://alik.idnes.cz/alik-clanek.aspx
Alíkoviny
Ahoj,mohu se zeptat jak mužů vložit akci do Kalendáře akci. Diky Ps a dobrý by ho bylo umístit na hlavni stranku
Anonom123
Alík Alík
Ahoj, do Kalendáře akcí není možné umisťovat vlastní články. Alík
Alíkoviny
Ahoj, do Alíkovin jsem posílala asi před třemi měsíci dva články a asi před dvěma měsíci jsem dostala email, že oba z nich budou brzy zveřejněny, ale zatím je zveřejněný jenom jeden a už je to takhle dlouho... Kdy bude zveřejněný i ten druhý?
TerriEstrabao
Alík Alík
Ahoj, zřejmě došlo k chybě při administraci, druhý článek byl opětovně zařazen do fronty, je asi patnáctý na řadě. Díky za trpělivost. Alík
Alíkoviny
Ahoj, všimla jsem si, že články od čtenářů v Alíkovinách jsou často upravovány - změní se přinejmenším nadpis často tak, že to úplně změní původní význam a účel článku. I když je článek zveřejněný se svým původním nadpisem, je posléze topován s nadpisem úplně jiným, který má odlišný význam nebo se váže k odlišnému tématu. K čemu to je dobré? Díky, Tali
Tali
Alík Alík
Ahoj, u vybraných článků sledujeme čtenost a úpravy děláme tak, abychom mu dali větší šanci ve vyhledavačích. Všechny změny děláme ve prospěch článků, tzn. pokud nefunguje původní varianta, upravíme. V případě tvého článku jsme tímto zásahem zvýšili čtenost 4x. Těšíme se na další články. Alík
Alíkoviny
Ahoj alíku
dneska jsem měla 35bodů a po asi pěti minutách mám jenom 1 bodík
čím to je že mi pořád dokola mizí bodíky? - otázka upravena poradcem
Opice2004
Alík Alík
Ahoj, možná jsi se vracela tlačítkem zpět na jiný obsah nebo překlikla na jiné stránky. Podobný problém u nás nevidíme. Pokud se situace bude opakovat, prosím, zkus ji zdokumentovat pomocí printscreenu a poslat na mail alik@alik.cz. Ideálně printscreen obrazovky s bodíky (včetně datumu a času) a printscreen obrazovky bez bodíků (opět s datumem a časem pro srovnání). Pokud vidím, na účtu máš 200 bodíků. Alík
Alíkoviny
Ahoj Alíku.Proč můj článek křeček už víc než týden není v alíkovinách?
1836
Alík Alík
Ahoj, Aíkoviny zpracováváme v pořadí, ve kterém dorazí. Pokud se v konkrétním termínu nashromáždí více textů, pak musíš vydržet delší dobu, než je článek vydán. Myslím, že se na webu objeví v průběhu několika příštích dní. Alík
Alíkoviny
Ahoj, psala jsem už skoro před měsícem článek jak to mají nevidomý, a pak mi paní Stříbrná napsala že článek bude v budoucí době přijakt a nevím co mám dělat protože stále se mě to tam nedalo nevím, možn vám příjde že jsem nějak nafrněná ale pomůžete mi prosím?
Pastelka72
Alík Alík
Článek bude vydán v nejbližší době, sleduj web. Díky za trpělivost. Alík
Alíkoviny
Ahoj, když jsem do Alíkovin napsala svůj článek,tak se mi nepřečetli bodíky a svůj článek jsem tam vůbec nenašla.Děkuji předem.
PIDA58
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Alík připisuje bodíky jen za články, které jsou vybrány a nakonec uveřejněny v Alíkovinách.
Alíkoviny
Ahoj omlouvám se za otázku ale 4. 1. 2016, 13:45:36 byl odeslán email o schválení mého článku do alíkovin, ale už je to skoro měsíc a stále tu není :). Omlouvám se pokud vás s tím otravuji ale už je to dlouho tak se jen ptám zda se nemohla stát nějaká chyba :). Předem děkuji za odpověd.
Lord-Ash
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
Alík a správci
Alíkoviny
Ahoj
Muze byt na alikovi v alikovinach u kazdeho clanku
POČET KOLIK LIDI SI TO PRECETLO a LIKE tlacitko
Dekuji predem za odpoved
viki74
Alík Alík
Díky za návrh, o podobné úpravě uvažujeme, ale nechceme na webu podporovat hejtování a tlumit vaše psaní přílišnou kritikou. Takže zatím váháme :-) Alík
Alíkoviny
Alíku kde najdu ČTENÁŘSKÉ ALÍKOVINY?
Ahoj Nikitaatikin
Nikitaatikin
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Klikni na Alíkoviny a tam v pravé nabídce najdeš odkaz: Čtenáři píší Alíkoviny.
Alíkoviny
Píšu ohledně sestry.
PAní co "kontroluje" články nejspíš nepochopila obsah. Byla to povídka o šikaně. Bohužel to ale bylo pochopeno jako zážitky mé sestry, z šikany. Nikdy nikoho nešikanovala. Nikdy to nepochopím - otázka upravena poradcem
Sarai
Alík Alík
Ahoj, veškeré texty, které zveřejňujeme kontrolujeme i z hlediska možného poškození autora samotného. Takové potom nezveřejňujeme. Prosím, napiš ještě jednou, odepiš na email, který sestra dostala se schválením či zamítnutím článku a dopiš, co tě rozladilo. Někdy skutečně není jasné, zda se jedná o povídku či o text o šikaně z vlastní zkušenosti. Vzhledem k počtu textů, které obdržíme, je skutečně možné, že editor něco přehlédl. Díky, Alík
Alíkoviny
Ahoj Alíku. Mohu se zeptat proč jste u mého článku http://alik.idnes.cz/ctenari-pisi-alikoviny-07v-/alik-alikoviny.asp?c=A160108_201737_alik-alikoviny_jid
změnili název? Děkuji
viky290
Alík Alík
Měníme nejen titulky, měníme i obsah, opravujeme hrubky a děláme další úpravy. Vše v zájmu autorů článků. Měj se pěkně, Alík
Alíkoviny
Administrátoři mi napsali, že můj článek v Alíkovinách vyjde brzy. Max. do týdne. Jsou to už dva týdny co nevyšel. - otázka upravena poradcem
AnitaKotletka
Alík Alík
Ahoj, prosím o trpělivost, v průběhu vánočních prázdnin dorazilo obrovské množstvé textů a vydávání je postupné. Pokud jsi dostala oznámení, že tvůj článek vyjde, pak je zařazen mazi články k publikaci a bude zveřejněn. (Článek byl zveřejněn 13. ledna 2016, pozn. administrátora) Díky, Alík
Alíkoviny
Ahoj, když vyhledám svoji přezdívku, nenajdou se všechny články, co jsem napsala! Jak to???
konemy
Alík Alík
Ahoj, pokud dosud Alíkoviny není zveřejněna, není možné ji v systému vyhledat. Teprve po editace a publikaci textu ji můžeš najít na webu. Alík
Alíkoviny
Ahoj Alíku :)
Psala jsem článek, asi už před deseti dny, ale pořád není zveřejněný. Kdy by to mohlo být? Děkuju....
hmmmmm
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Dočkej času, jako husa klasu. Pisetalé na zveřejnění svého článku čekají měsíc i déle. Toto je dáno velkým množstvím článků, která Alíkovi přichází.
Alíkoviny
Ahoj
Muzu na alikovi psat o jine strance jako clanek
viki74
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Tento dotaz ti neumím přesně zodpovědět. Zkus článek poslat a třeba jej Alík přidá. Záleží na tom, o jaké stránce chceš psát.
Alíkoviny
Ahoj
Za jak dlouho se zobrazi clanek na alikovy uz jsou to2 dny.
Dekuji
viki74
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Po 2 dnech určitě ne, článků je velké množství. Dobu čekání neumí odhadnout - možná měsíc nebo dva. Skutečně nevím.

Alík doporučuje

Vážíš akorát?

Vážíš akorát?

Svou výšku a váhu si můžeš orientačně zhodnotit pomocí kalkulátoru BMI... celý článek

Alík

Bezpečné heslo

Nejlepší je NIKOMU své heslo nesdělovat. Jenže co když... celý článek

Alík

Jak přestat kouřit?

Čtenářka Alíka radí, jak zvítězila nad svou závislostí. Nechte se inspirovat... celý článek

Alík

Bojíte se menstruace?

Menstruace čeká každou dívku, kdy a kde "TO" přijde... celý článek

Jinde na Alíkovi