Dotazy k fungovaní webu Alik.cz

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

Správci
jak mám získat korunku?
zdisa
Alík
Pokud se někdo takto korunky dožaduje, tak ji nezíská. Spíše správce odradí...
Správci
Jak se můžu stát správcem alíka?
MartinXP
Alík Alík

Ahoj, zkus si zadat do vyhledávání na Alíkovi klíčová slova jak se stát správcem. O tomto tématu už jsme psali mnoho. Tak ve stručnosti:
1. Není o co stát, práce je to velmi nevděčná, správci jsou často napadáni a osočování pro svou snahu uživatele chránit.

2. Správce Alíka musí být osoba vyzrálá a zkušená, ideálně dospělá s pedagogickými zkušenostmi. Proto dáváme přednost dospělým správcům.

Pokud budeš na webu aktivní a budeš ho důkladně znát, je možné, že se na tebe obrátí správci sami.

 

Správci
Dobrý den, chci se stát váším adminem. Je mi 56 let a mám moc rád děti. Ale nejsem žádný zatvrdlý dospělák ani kaktus protože umím s html a rád upravuji vyzáž. Mám vystudovanou uměleckou, pedagogickou a počítačovou školu. V téhle době si dodělávám další školu ohledně počítačů. Mé iq je 169. Momentálně pracuji jako vychovatel dětí zájmového kroužek Kroužek. Děkuji, váš věrný kamarád Pepa.
Admin_Alik
Alík Alík
Pro informaci: Podobné hloupé žerty nadbytečně zatěžují skutečné správce. Uživatel byl za další  velmi hloupé příspěvky zablokován a účet zrušen.
Správci
ahoj mari1 a alíku, kdyz nekdo porusi pravidla, komu ze spravcu ze seznamu mam vlastne psat, kdyz chci, aby to nejak resili? Nekteri spravci maji posledni aktivitu skoro pred dvema mesici a tak dlouho cekat nechci, kdyz to muze i dalsi uzivatele ohrozovat. na koho se mam teda obracet? diky
nahlaseni poruseni pravidel
Alík Alík
Ahoj, pokud jde o závažné narušení bezpečnosti, pokud jde o možné ohrožení dítěte, kde je nutná rychlá akce, pak můžeš psát i Alíkovi na mail či do Alíkovské pošty. Pokud se jedná o zlobení, s tím ti pomohou správci, v době dovolených a prázdnin počítej s tím, že nemusí reagovat okamžitě.
Správci
Ahoj Alíku,
Můžou se zvěrolékařem stát i děti kteří jsou tady zaregistrovaní. A kdyby jo, tak co bych přesně dělala.
Předem děkuji za odpověď.
Ahoj Nikitaatikin
Nikitaatikin
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Pralinka2
Ahoj,
zvěrolékař je pracovník, většinou programátor, který je v pracovním poměru u firmy MAFRA a je zaměstnavatelem pověřen se starat o Alíka.
Správci
jak se můžu stát správcem alíka nebo veterynářem a co takový veterynář nebo správce alíka může dělat?
krutolep
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Pralinka2
Ahoj,
zvěrolékař je pracovník Mafry, který má v pracovní náplni se starat o Alíka.
Správcem Alíka se může v některých případech stát uživatel, o kterém se prokáže, že je spolehlivý a dá se předpokládat, že nebude zneužívat pravomoce, ale také že mu správcování nebude narušovat školní povinnosti. Musí mu být minimálně 15 let, ale radši 18. A mimo jiné musí ovládat pravopis, což se u uchazečů o funkci správce Alíka testuje.
Správci
Ahoj Alíku,
já bych taky chtěla být správce, prosím:-)
Na Alíka chodím každý den, koukám se do schránky do poradny, postě všude. Koukala jsem se na seznam správců a jakto že není ani jeden připojený.
Já ale slibuji že budu na Alíka i dále chodit každý den!.
Ahoj Nikitaatikin

PS: Prosím
Nikitaatikin
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Správci Alíka správcují a nemusí být kvůli tomu přihlášeni ke své přezdívce. Aby se z běžného uživatele mohl stát správce Alíka je třeba více, než jen pravidelně kontrolovat svou schránku a poradnu.
Správci
ahoj, mohu potkat spravce take v klubovne? (myslim ty se zelenou korunkou) a mohu si s nimi i psat? diky
alikovo kamarad
Alík Alík
Správce v Klubovně potkat můžeš, ale jsou velmi vytížení administrativou, proto je lepší hledat ke komunikaci kamarády mezi ostatními uživateli webu. Alík
Správci
Ahoj Alíku,modrá linko a všichni ostatní:) Jako první bych vám chtěla poděkovat za to že tady radíte lidem:) Je to od vás moc hezké a vaše stránka je taky moc hezká:D Jinak jsem se tedy chtěla zeptat...Jak se můžu stát správcem? Jen tak pro zajímavost:)
děkuji:D
Muffinka007
Alík Alík
Ahoj, díky za milá slova. Podívej se na odpovědi v rubrice Správce, tam najdeš, co hledáš. Bohužel, správcem se stát nemůžeš, věř mi, že není o co stát, funkce správce je velmi náročná a to zejména psychicky. Měj se pěkně, Alík
Správci
ahoj, je Pavlikkamarad správcem klubovny? nebo někdo jiný z kluků?
Miruska
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Např. Jakub ALX75 je správce klubovny.
Správci
Ahoj Alíčku a vespolek,
jmenuji se Ludvík, na Alíkovi mám přezdívku, ale teď budu anonym. Mám hrozně moc stížností na jednu ze správkyň. Jmenuje se MinaHoshi. Tak já začnu : Jednou jsem přišla na stůl, napsala Hi people, a vyhodila mě, řekla že mám mluvit jen Česky. Pak jednou říkala, že sem blbá.. Pak se několikrát zapletla do soukromých rozhovorů. Jednou jsem hodil na stránku tři odkazy a řekla mi, že jsem spamer.. - otázka upravena poradcem
Ludvík
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Opravdu se tu chceš v poradně dočíst o svých prohřešcích, Ludvíku (Q....), veřejně? Nebylo by jednodušší napsat některému ze správců Alíka? Nejlépe napiš správci Alíka s přezdívkou Pralinka2. A radím ti, promysli si, co napíšeš. To, co jsem si přečetla z tvého vyjadřování v klubovně, nebylo v naprostém pořádku... Spamování/tapetování tam rozhodně nějaké menší bylo... Dál to tu rozebírat nechci.
Děkuji za pochopení.
Správci
ahoj, můj dotaz je: může se stát správcem - alíka, někdo, kdo měl kdysi nějaké problémy s pravidly nebo správci, ale teď se třeba chová dobře? čistě teoreticky...
díky Vojta - otázka upravena poradcem
Vojta
Alík Alík
Obávám se, že spíše ne. V tomto směru ale mají hlavní slovo správcové. Díky za pochopení, Alík
Správci
Dobrý den,
proč neberete další správce když máte moc práce? - otázka upravena poradcem
Sofie
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Správcem není možné stát se na požádání. Chápu, že to jistě myslíš dobře, ale tak jednoduché to prostě není. Zkus si pořádně pročíst odpovědi na často kladené dotazy ohledně správců...
Správci
Psala jsem stížnost na MinuHoshi a ty jsi chtěl vědět konkrétní důvod: takže jednou mě vyhodila za úplnou blbost.A i více lidí říká,že už by neměla být správce.A navíc moc nerozumí blogu,což je myslím u slotu s tématem k blogu hlavní věc...
JůDontNou
Alík Alík
Konkrétní důvod bohužel není "vyhodila mě za úplnou blbost". Takže stále není co prověřovat. Díky za pochopení, Alík
Správci
Alíku u stolu Blogy, blogaři a blogařky je správcem MinaHoshi a moc lidí ji nemá jako správkyni rádo.Prosím změň to už....
JůDontNou
Alík Alík

Ahoj, díky za info. Pokud máš stížnosti k vedení stolu a jeho správci, prosím, napiš konkrétní stížnost některému ze správců a ten ji posoudí. Stížnost by měla obsahovat datum, čas, popis jednání a přezdívku stěžovatele, abychom dohledali celou komunikaci. Díky, Alík

Správci
múžu být správce
SOFINKA
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Přečti si toto.
Správci
Zdravím Alíka,
Měl bych stížnost na jednoho správce. Smazal mi stůl s odůvodněním že můj stůl není potřeba. Jmenoval se On-line poradna pro děvčata za účelem radění holkám. Každý se nechce svěřovat zde. Podle mě to není správné a žádné pravidlo jsem neporušil - otázka upravena poradcem
selhy20
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Postup správce byl správný.
Správci
Ahoj, Alíku, vím, že je to nemožné, ale moc rád bych prosím odpovídal na dotazy v poradnách a mazal nadbytečné. A když nebudu moci, tak aspoň můžete vědět na koho se obrátit.
Panglaq - otázka upravena poradcem
panglaq
Alík Alík
Díky za nabídku. Alík
Správci
Aliku mužu byt tvuj spravce nebo neco takoveho ? ja bysem rad chtel :( prosim moc dekuji OndraLP
Ondra Badžo
Správci
Jak se můžu stát správcem díky za odpověd. Lucie
Lucie koschatzka
Alík Alík
Odpověď najdeš v často kladených dotazech.
Alík a správci
Správci
Zdravím,
docela dlouho se k sepsání tohohle přemáhám, protože si myslím, že to bude působit blbě. A asi i bude, ale když už jsem se k tomu jednou donutil, tak se zeptám.
No, jednoduše a prostě, moc bych stál o místo správce klubovny. Důvod mám docela obhajitelný. A to ten, že já jsem ten typ, který na chat chodí většinou kolem čtvrté a jsem tu až do deseti, jedenácti večer. A v té době už u stálých stolů nejsou správci, takže se tam často právě v tu chvíli objevují nejmenované osoby, které spamují, atd.. Já bych rád něco udělal, ale když jsou i správci alíka off-line, moc toho nepořídím.
Chápu, že mě asi teď vidí všichni jako nějakého frajírka, co se chce vychloubat korunkou, ale tak to neberu. To není můj styl =)
Nevím, co proto udělat, tak píšu sem. Vlastně je to poprvé, co jsem se na něco zeptal =)
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký podzim =) - otázka upravena poradcem
_sad-angel-17_
Alíkovi správci v poradně Alík radí dětem správce Alíka - Mari1
Ahoj, na podobné dotazy jsme tu v poradně odpovídali mnohokrát. Zkus si odpovědi pročíst a případně zkus zprvu problémové uživatele hlásit v nepleše a můžeš se ozvat i některému ze správců Alíka a na problémové uživatele upozornit. Napiš třeba Pralinkovi2. :)
Správci
jak se muzu stát správcem?
Rose95
Alík
Ahoj,
Správcem stolu se staneš snadno - prostě si založ vlastní stůl.
Správcem klubovny se staneš pouze tehdy, když si tě vybere některý ze správců Alíka. A ti vybírají podle mnohých kritérií. Musíš být slušná, rozumná, umět gramaticky správně psát, musíš být klidná a vyrovnaná, abys mohla v klidu řešit rozpory s uživateli. A tak dál.
Správcem Alíka se stanou jen dlouhodobí a prověření uživatelé.
Suma sumárum - nechtěj se stát správcem. Žádá si to velikou zodpovědnost, pořádnou dávku rozumu a sil, a v neposlední řadě i času.
Měj se hezky,
Crusher
Správci
A nescháníte pomocníka v IT někoho? Docela bych uvítala kdyby ano, jednak praxe a zároveň na serveru, který znám 10 let --- to není málo, ne? Klidně mi odpovězte na můj registrační email tzn. sulcovakr@seznam.cz Díky. Korunka147
Korunka147
Alík
Díky za nabídku pomoci, ale momentálně nikoho nehledáme. Haf! Alík
Správci
jak to že nemúžubít správce já chci bít správce
sofi78
Alík
Tohle je skutečně obsáhle komentované téma, nemá smysl přidávat další shodnou odpověď. Projdi si poradnu, odpovědi na nejčastější otázky s tématem Správci. Nicméně díky za nabídku. Haf! Alík
Správci
ahoj, na nic se nechci zeptat jen chci nahlásit lix neznám ji jenom že mě v klubovně u stolu vykopla nic sem jí neudělala.neodepisova jsem ji protože jsem byla na záchodě a kvůli tomu mě vyhodila?... Díky Ellča178
Ellča178
Alík
Díky za poznámku, beru na vědomí. Haf! Alík
Správci
chtěla bych být správcem Alíka. Můžu pro to něco udělat??? Moc by mě to bavilo...
Lucka
Alík
Věř, že nebavilo :-) Být správcem je psychicky hodně náročná činnost. Opravdu není pro každého. Haf! Alík
Správci
Jak se stá zvěrolékařem stolu?
klarimar
Alík
Zvěrolékaři jsou lidé, kteří pro Alíka pracují. Haf! Alík
Správci
Dobrý den Alíku Jmenuji se Míša a mám jednu otázku jak dostanu nějakou funkci správce ? jsem tu již nákou dobu a chtěl bych funkci správce nikoli správce stolu děkuji za co nejrychlejší odpověd .... Jsi jednička Alíku snat mě potěšíš :)
Správce ( čehokoliv )
Alík
Koukni do Technické poradny na Odpovědi na nejčastější dotazy. Díky za zájem,díky za ochotu pomoct. Měj se pěkně. Haf! Alík
Správci
Ahoj mohla by jsem se stát poradcem i když mi je 10 a jestli jo tak jak?
Vanda
Alík
Předpokládám, že se ptáš na "správcování". Díky, že chceš pomáhat, ale nemohla. Odpovědi na toto téma najdeš mezi nejčastějšímu dotazy v Technické poradně. Haf! Alík
Správci
Alíku hafíku, může být správce i 11cti letý kluk nebo je to až od 15cti? (to se týká mě :/)
drak778
Alík
Nemůže :-) Haf! Alík
Správci
Milý alíku, jak se můžu stát správcem? Předem děkuji evaterkaeva.
evaterkaeva
Alík
Přečti si odpovědi na nejčastější dotazy v Technické poradně. Haf! Alík
Správci
jak se stát třeba správce klubovny a k čemu je na Alíkovi veterinář ahoj děkuju zaodpověd
snehovakralovna
Alík
Ahoj,
správcem klubovny se může stát uživatel, o kterém se správci Alíka přesvědčí, že se na to hodí.
Veterinář je programátor, který se o Alíka stará, aby správně fungoval.
Pralinka2
Správci
Ahoj Alíku. Já mám dotaz na klubovnu. Když je třeba správce stolu a vyhodí někoho kdo nic neudělal tak za to potom nepyká.Ale je to přeci špatně! Takže si myslím že by jste jim třeba měli poslat upomínku, když se to bude opakovat tak třeba strhnout bodíky a tak. Ale když ten dotyčný nic neudělá a správce ho vyhodí, to není fér. Jaký názor na to máš ty?
tereza
Alík
Pokud máš pocit, že se správce stolu nechová podle pravidel, můžeš napsat některému ze správců klubovny. Pokud se - dle Tvého názoru - zachová špatně správce klubovny, můžeš napsat Alíkovi na email alik@alik. Upozorňuji Tě ale, že Alík je mnohdy mnohem přísnější. Alíkova kamarádka Jitka
Správci
Ahoj Alíku, já vím, že moje otázka asi nepatři sekce "Dotazy k fungování webu", ale i přesto bych se chtěla zeptat, jak je u vítězů soutěže "Můj nejhezčí zážitek z Vánoc, napsáno, že článek zveřejníš v Alíkovinách, tak kdy zveřejníte článek Elišky Burdové. To je totiž moje kamarádka. Díky za odpověď.
LízaDoolitlová
Alík
Vítězné články najdeš v Alíkovinách. Jitka
Správci
Znáte se všichni správci i osobně ? Nebo jen tady virtuálně....
Lucyane12
Alík
Ahoj,
správci Alíka se znají osobně. Někteří správci klubovny se taky znají osobně, ale někteří jen virtuálně.
Pralinka2
Správci
Ahoj alík mi dal do správy nějaké odkazy jak se stát správcem vše splnuji a co dál?
Natýsek
Alík

Odpovědi najdeš tady.
Mari1
Správci
správcem se může stát jen dospělí? ps dejte tento dotaz do kategorie správci
srdíčko0123456789
Alík
Ahoj,
správcem Alíka se může stát jen uživatel starší než 15 let, ale pokud je mu méně než 18 let, musí mít ke správcování souhlas rodičů.
Správcem klubovny se může stát i uživatel mladší než 15 let, ale na základě problémů, které se s tím v minulosti objevily, se nedá očekávat, že by k tomu docházelo příliš často.
Pralinka2
Správci
kde je spravce alika ted
shark-shark
Alík
Ahoj,
nerozumím otázce.
Pralinka2
Správci
Jak se můžu stát veterinářkou jak jsou ty korunky
Bolt
Alík
Ahoj,
zvěrolékař je programátor, který má na starosti údržbu Alíka. Zvěrolékařem se může stát pracovník firmy Mafra, ale ne každý, ale jen ten, kdo dostane od nadřízených za úkol se starat o Alíka.
Pralinka2
Správci
kdo jsou zvěrolékaři?Děkuji za odpovědˇ Markéta
markéta
Alík
Ahoj,
zvěrolékař je programátor, který pracuje ve firmě provozující Alíka a má na starosti léčení Alíka, když má nějaké problémy.
Pralinka2
Správci
Správce může být jen veterán?
Anicha
Alík
Ahoj,
ne, u správce je důležité, aby na něj bylo spolehnutí, že svou funkci zvládne, že nebude zneužívat funkci, a v neposlední řadě že správcování nebude mít negativní vliv na jeho školní prospěch. A je také vhodné, aby to na Alíku trochu znal a věděl něco o provozu na Alíku. Ve většině případů to tedy bude někdo, kdo už je na Alíku déle, a často může mít hodnost veterán, ale není to podmínkou.
Pralinka2
Správci
Jak se stát zvěrolékařem?
Anicha
Alík
Ahoj,
návod, jak se stát zvěrolékařem, neexistuje. Zvěrolékař je programátor, který je zaměstnancem firmy, která provozuje Alíka. Ale ani v případě, že se staneš programátorem a půjdeš pracovat k té firmě, tak vůbec není záruka, a nebude to záležet na tobě, zda ti nadřízení dají za úkol se starat zrovna o Alíka, a ne třeba o jízdní řády nebo ekonomiku nebo zpravodajství nebo jiné věci, o které se ta firma stará.
Pralinka2
Správci
ahoj alíku proč se nemůžu stát správcem
felipemassa2
Alík
Ahoj,
správcem klubovny se může stát uživatel, kterého dosavadní správci Alíka dobře znají a vědí, že je spolehlivý, že nebude svou pravomoc zneužívat, že správcování bude zvládat a v neposlední řadě že jeho správcování nebude mít nepříznivý dopad na jeho školní prospěch. Taky by měl mít dostatečný věk a případně souhlas rodičů. Obávám se, že tebe zatím správci Alíka neznají dostatečně, aby to mohli posoudit.
Správce Alíka navíc musí mít věk nad 15 nebo nad 18 let a nemít problémy s pravopisem, a musí splňovat i další podmínky.
Pralinka2
Správci
Je pravda že máš nějaké skryté správce Alíka?
Láska nebeská
Alík
Není. Alík
Správci
Ahoj jak se stanu zvěrolékarem?
lůnička
Alík
Nejspíš nijak, protože zvěrolékař je programátor tohoto webu (zaměstnanec a.s. MAFRA). Alík
Správci
Jak se stát zvěrolékařem? Lajka01 řekl:Dan12321: Fakticky to nejde. Musíš vystudovat školu programování a pak se stát zaměstnancem Mafry. Je to Pravda? =(
Dan
Alík
Ano, to je pravda. Zvěrolékař je totiž programátor tohoto webu a zaměstnanec a.s. MAFRA. Alík
Správci
už jsem napsal text správce ale nezobrazuju se v seznamu správců
matysek1111
Alík
Správcem Alíka se nestaneš tak, že opíšeš seznam správců či jiný text...
Správci
Alíku,jak se můžu stát správcem?
adina2002
Alík
Jak se stát správcem zjistíš v NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZECH - Správci.
Alík
Správci
jak se stanu zvěrolékařem,správcem klubovny nebo správecem? chci být jedno s toho jak to udělam?
tatinek135
Alík
Jak se stát správcem zjistíš v NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZECH - Správci.
Alík
Správci
Ahoj Alíku, mohla bych se tě zeptat jak se někdo může stát Zvěrolékařem? Předem děkuji
Martina
Alík
Zvěrolékařem být nemůžeš. Je to programátor tohoto webu. Alík
Správci
proč nemůžu být taky správce?
amina123
Alík
Jak se stát správcem zjistíš v NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZECH - Správci.
Alík

Alík doporučuje

Vážíš akorát?

Vážíš akorát?

Svou výšku a váhu si můžeš orientačně zhodnotit pomocí kalkulátoru BMI... celý článek

Alík

Bezpečné heslo

Nejlepší je NIKOMU své heslo nesdělovat. Jenže co když... celý článek

Alík

Jak přestat kouřit?

Čtenářka Alíka radí, jak zvítězila nad svou závislostí. Nechte se inspirovat... celý článek

Alík

Bojíte se menstruace?

Menstruace čeká každou dívku, kdy a kde "TO" přijde... celý článek

Jinde na Alíkovi