Alíkoviny

VIDEO: Rio 2, zážitek plný barev, tance a hudby

  14:32
Naše oblíbená rodinka Bluových už je zase tady. Co je čeká tentokrát?

Ilustrační foto | foto: CinemArt

Alíkova soutěž

Do 20.4.2014 hrajeme v Alíkově soutěži s filmem Rio 2 o ceny k filmu.

Rio 2, ceny do soutěže k filmu, swingball, nafukovadlo, přívěsky a záložky

Blu, Perla, Raubíř, Bia a Karla nám tentokrát ukážou, jaká je cesta do hlubin amazonského pralesa pro domácího mazlíčka. Čeká je tam celá ztracená rodina Perly, která už ani nedoufala, že je ještě někdy znovu spatří. Náčelník kmene modrých papoušků Eduardo je z návratu svojí dcery a nově objevených vnoučat nadšený. O Bluovi si ale myslí svoje.

Na Blua tak v džungli čeká několik úkolů. Dokázat tchánovi, že není neschopný domácí mazlíček, odlákat Perlu od ptačího krasavce Roberta, usmířit znesvářené ptačí kmeny a hlavně postarat se o svoji milovanou rodinku. Všechny tyto nelehké úkoly mu ještě znesnadňuje jeho úhlavní nepřítel kakadu Nigel.

Fotogalerie

Po všech nástrahách a nepříjemnostech Blue nakonec zjistí jednu z nejdůležitějších věcí, že doma je tam, kde jsou lidé, kteří vás mají rádi.

V tomhle snímku najdete snad úplně všechno. Od taneční a zpěvácké show ve stylu Superstar, přes speciální papouščí fotbal podobný famfrpálu, až po nešťastnou lásku mezi papouškem a „jedovatou“ žábou jako z románu Romeo a Julie.

Rio 2 není jenom film plný legrace a zábavy, ale řeší i důležitou morální otázku - kácení deštných pralesů. Papoušci nám s heslem „Ptáci modrého opeření musí držet při sobě.“ ukáží, jak se s tím dokáží vypořádat oni.

Rio 2 díky svojí pestré a živé atmosféře stojí za to vidět ve 3D.

A připomínka traileru filmu Rio:

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

Sakra

To druhý video neni dostupný!

počet příspěvků: 1, poslední 01.01.2015 12:46

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi