Alík : Soutěže
Soutěže
Výherci

Dnes pro tebe mám 2 soutěže

Zúčastni se některé soutěže. Můžeš vyhrát zajímavé ceny a třeba se i něco nového dozvědět.

Alíkova soutěž s muzikálem Kapka medu pro Verunku

soutez

.

Hrajete do 20.3.2017.
V soutěži můžete vyhrát:

3x rodinné vstupné na muzikál Kapka medu pro Verunku

Kapka medu pro Verunku je původní pohádkový příběh o lásce, přátelství, o modré planetě a o tom, jak to bylo a nebo mohlo být dál v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy a jestli uměli opravdu vládnout a jestli náhodou neudělali někde chybu.
Příběh se odehrává se na pohádkovém ostrově, kde vedle sebe žijí tři království známá z pohádek: Honzovsko, Zlatovláskov, Popelkov a pak je tu ještě jedna část ostrova – území nazývané Království Královny přírodních sil. Vládne tu tajemná královna, kterou nikdy nikdo neviděl, ale každý o ní slyšel, a její poddaní pečují především o vzduch, zemi a vodu na celém pohádkovém ostrově. Obyvateli jsou víly, skřítci, vodníci, čerti, ježibaby, bludičky a další pohádková havěť.
Království žijí vedle sebe v míru, spolupracují, pomáhají si a obchodují, ale trochu zapomínají na čistotu životního prostředí. Princové by se měli ženit, ale nevěsta je jenom jedna, což na jinak klidném mírumilovném pohádkovém ostrově způsobí obrovský mezinárodní konflikt. A pak se to všechno stane: Královna přírodních sil se rozzlobí a...
A jak to dopadne? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do Divadla Hybernia.

Nápovědu k soutěži hledej zde:
Muzikál Kapka medu pro Verunku.

Chceš vědět víc?

Alíkova soutěž s knihou Griša: Světlo a stíny

soutez

.

Hrajete do 14.3.2017.
V soutěži můžete vyhrát:

5x knihu Griša: Světlo a stíny

Ravka, kdysi mocná a hrdá země, se otřásá v základech. Pás neprostupné temnoty obývaný krvežíznivými nestvůrami, ji rozdělil na dvě části. Její budoucnost leží v rukou nic netušící dívky.
Alina nikdy v ničem nevynikala. O to víc je překvapena silou, která se projeví v okamžiku, kdy je se svým regimentem napadena a jejímu nejlepšímu příteli hrozí smrt. Jejích výjimečných schopností si všimnou na nejvyšších místech a dívka je dopravena na královský dvůr, kde se má naučit ovládat své dosud nezkrocené schopnosti.

Nápovědu k soutěži najdeš zde: Fragment: Griša - Světlo a stíny.

Knihu můžeš mít i za své bodíky zde: Alíkův Katalog dárků.

Chceš vědět víc?

Jinde na Alíkovi