Alíkoviny

Tintinova dobrodružství vás nezklamou

  6:40
V poslední době mě animované filmy velmi zklamaly, ale díky Tintinovi se můj názor změnil. Však kdo by neznal Tintina a jeho dobrodružství, která prožívá společně se svým zvířecím kamarádem Filutou? Mohli jsme se s ním setkat prostřednictví komiksových knížek nebo kresleného seriálu. Jenže teď byl natočen animovaný film.

Fotogalerie

Příběh začíná celkem nevinně, když Tintin koupí loď se třemi stěžni a padesáti děly. Najednou k němu přijde muž, že ji chce taky. Ale pozor, pozor. Patří už Tintinovi. Ten den loď Tintinovi někdo ukrade a Tintin se dozví, že ukrývá tajemství.

Najednou se však ocitá i se svým zvířecím společníkem Filutou na lodi, kde potkává starého kapitána Haddocka, s nímž se pokusí tajemství lodi (či lodí?) rozluštit.

Ve filmu, jehož režie se ujal Steven Spielberg, bylo hodně vtipů, které každého alespoň trochu pobaví. Kapitán Haddock se jako postava opravdu vydařil. Možná, že mi byl mnohem sympatičtější, než Tintin, protože Haddock skrýval u sebe v kapse vždy nějakou tu láhev whiskey a s ní i vtip. Samozřejmě je tam i hromada jiných úžasných postav, mezi něž řadím stoprocentně nešikovné a naivní detektivy Kadlece a Tkadlece.

Rozhodně doporučuji vidět film ve 3D. Efekty byly určitě nadprůměrné a já si je užila. Věřte, nebudete litovat. Pokud chcete s rodinou prožít příjemné odpoledne, i když je venku nevlídno, neváhejte a zajeďte si na Tintina, po jehož boku se nachází vždy jeho věrný pes Filuta, bez kterého bychom si příběh představit ani nemohli.

Přezdívka autorky článku na serveru Alík.cz - medvídekpú

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

good

Byla jsem na tintinovi a byla to švanda!!!A va 3D je to husté.Je...

No...

Já bych ho neznala.Nebyla jsem na něm.

Ano nebo ne??

Nevím.Na Tintinovi jsem sice nebyla,ale jak to popisuje autorka...

Blbost

Hnusný film!Vídala jsem teda mnohem lepší a hezčí filmy.Tohle...

Re: Blbost

víš co nekaz nám těma tvýma řečma náladu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

počet příspěvků: 18, poslední 08.12.2011 16:40

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi