Alíkoviny

Dětská planeta plná (nejen) hraček

  6:00
Tradiční veletrh hraček, her a dětských potřeb na Výstavišti v pražských Holešovicích trvá 4 dny a začíná 31.10.2013. Jmenuje se Dětská planeta. Těšit se můžete na Littlest Pet Shop show se Sabinou Křovákovou, My Little Pony show a Boys Show s Nerf, KRE-O, Transformers, Spider-man, Iron-man a spoustu dalších.

Littlest Pet Shop show čeká na návštěvníky Dětské planety v sobotu 2.11.2013. | foto: Hasbro

Veletrh hraček. Nekonečné moře hraček včetně oživlých verzí těch nejoblíbenějších, dárky, soutěže, akce pro děti a slevy. Pro jedny noční můra, pro druhé ráj. Již od příštího čtvrtka se hračkáři sejdou na Dětské planetě v pražských Holešovicích.

Dětská planeta

Místo konání:
Výstaviště Praha - Holešovice

Otevírací doba:
31.10. čtvrtek 10 - 18
01.11. pátek   10 - 18
02.11. sobota   9 - 18
03.11. neděle   9 - 16

Vstupné:
    0 Kč děti do 3 let
  50 Kč děti 3 - 15 let
150 Kč základní vstupné
300 Kč rodinné vstupné 
            (2 dospělí + 2 děti)
  20 Kč školy, školky 
            (vč. doprovodu)

V sobotu návštěvníky čeká Littlest Pet Shop show plná tance, hudby a stylu. Její součástí jsou zábavné úkoly, za jejichž splnění čeká na každého účastníka dárek. Vystoupí Superstar Sabina Křováková, dívčí skupina Diamond Cats, Fighters Cheerleaders, artisté ciskusu Jo-Joo, strýc a synovec s vystoupením Excentric, Živé zvířátko – mluvící papoušek a tančící poník, Laci Strike a jeho taneční škola nebo Eliška Bučková, Česká Miss 2008. 

Děvčata se mohou těšit i na novou My Little Pony show a soutěže s novou Equestria girl. Zde se mohou návštěvníci nechat vyfotit v kabrioletu nebo se bavit ve škole pro modelky. Vytvořit si můžete vlastní masku nebo si jen nechte připnout do vlasů barevné pramínky.

Alík na Dětské planetě

Alíkův stánek najdete i na Dětské planetě. Každý, kdo bude mít platnou registraci a ohlásí se v Alíkově stánku, získá mimořádnou prémii 1.000 bodíků. Na Alíkově stánku si budete moct společně s námi prohlédnout nové Hravé učení.

Pro kluky je nachystaná celodenní zábavná show plná akce a napětí, Boys show. I zde po splnění soutěžních úkolů na stanovištích Nerf, KRE-O, Transformers, Spider-man, Iron-man, Star wars dostane každý soutěžící dárek.

V neděli se může celá rodina zapojit do Monopoly turnaje. A neměli byste to zmeškat. Hlavní cenou je výlet na Empire State Building pro dva.

Souběžně probíhá také veletrh hracích konzolí a počítačových her pod názvem HRAY!EXPO, jehož součástí bude grand finále soutěže v PC hrách "BenQ Grunex Challenge", které mělo v loňském roce mimořádný úspěch.

Proč na veletrh vyrážejí celé rodiny?

Důvodem, proč jsou veletrhy tak hojně navštěvované, jsou mimořádné slevy. Vystavovatelé je nabízejí na výrobky prezentované na veletrhu. Mnohdy se tak dá na vánočním nákupu ušetřit i několik tisíc korun.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

prosím?

Jaké body to jsou?

Body na konto

Jsem ráda, že jsem informaci o bodech na konto na poslední chvíli...

ahoj

adistam nedorazim nedostanu 1.000

ahojik

když ťekneš ustánku alika že jsi zaregistrovana dak dostanes...

ahojik

počet příspěvků: 6, poslední 05.12.2013 17:34

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi