Alíkoviny

VIDEO: Nový animák Velká šestka

  10:00
Už tě někdy napadlo sestrojit si vlastního robota? Nový animák od Disney Velká šestka ti možná prozradí jak na to. Roboti a vynálezci v něm mají hlavní roli. Seznam s geniálními bratry Hirem a Tadashim.

z filmu Velká šestka | foto: Falcon

Hiro je čtrnáctiletý génius, který dokončil školu ve 13 letech, ale své nadání nevyužívá zrovna pro dobro světa. Dny a noci tráví robotickými souboji. A tak jej jeho starší bratr Tadashi vezme na vysokou technickou školu v San Fransokyu.

Hiro je ohromený co se v ní děje. Setká se s profesorem, který vynalezl servomotory s magnetickými ložisky, jež Hiro používá ve svých bojových robotech. Když Hiro z exkurze odchází, má ve všem jasno. Touží jít na vysokou. 

Hiro musí v rámci přijímacího řízení předložit nějaký svůj vynález. Takže vymyslí telepaticky ovládané malé roboty, zvané mikroboti, kteří jsou schopni vytvářet nejrůznější tvary i nástroje – dokáží cokoliv, na co pomyslíš.

Starší bratr Hira Tadashi je taky nadaný. Sestrojil špičkového robota Baymaxe, který je konstruován tak, aby se dokázal o lidi postarat. Na základě svého programu má jen jednu hlavní starost – pomáhat.

Když město San Fransokyo, ve kterém oba bratři žijí, postihne ničivá událost a Hiro se ocitá v nebezpečí, obrátí se s žádostí o pomoc na Baymaxe a své geniální kamarády: na GoGo Tomago, závislačku na adrenalinových sportech, pořádkumilovného Wasabiho, bláznivou chemičku Honey Lemon a fanouška Freda. Rozhodnutý přijít celé záhadě na kloub Hiro své přátele promění ve skupinku dokonalých hrdinů s názvem Velká šestka.

Nauč se kreslit robota Baymaxe. Použij k tomu jednoduchý návod.
Zvládneš pak hravě nakreslit i Hira. Návod ke kreslení Hira.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

HAHAHA

Ha ha ha

kamilka2005ivb

příspěvek

Píšu sem jen proto že dostanu bodíky

Re: příspěvek

jak?

počet příspěvků: 4, poslední 05.10.2015 16:56

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi