Alíkoviny

VIDEO: Rio 2 míří do Amazonie

  6:00
Pokračování úspěšného filmu Rio právě vstupuje do českých kin pod názvem Rio 2. Papoušek Blue tentokrát cestuje s rodinou do rodné Amazonie, aby zde čelil nečekanému soupeři.

Alíkova soutěž

Do 20.4.2014 hrajeme v Alíkově soutěži s filmem Rio 2 o ceny k filmu.

Rio 2, ceny do soutěže k filmu, swingball, nafukovadlo, přívěsky a záložky

Vzácní modří papoušci Blu a Perla žijí v brazilském Riu poklidným městským domáckým životem, který postupně ožívá přibývajícím potomstvem. Nejmladší Raubíř je věrný svému jménu a touží po dobrodružství a to hlavně tehdy, pokud se při něm dá i něco tak trochu zničit. Dalším je Bia, který všemu rozumí a všechno zná, co nezná, to si rychle nastuduje. Nejstarší z dětí je Karla, která už přemýšlí, jak se vymanit zpod ochranných křídel rodičů a začít vyjadřovat svou osobnost.

Když Perla rozhodne, že se všichni musí naučit žít jako opravdoví ptáci, vyrazí všichni na rodinný výlet do amazonské džungle. Blu si sice od svých přátel vyslechne spoustu důvodů, proč nemá nikam jezdit a jaká nebezpečí tam na ně čekají. Ale nakonec se zařídí podle tukana Rafaela a jeho rady, že šťastná manželka znamená šťastný život.

A tak se ocitnou v amazonské džungli, kde se trochu nečekaně setkají se svými příbuznými a tím skončí i jejich přesvědčení, že jsou posledními modrými papoušky na světě.

Blu se v džungli necítí zrovna moc jistě. Jednak zde musí nečekaně čelit nejobávanějšímu protivníkovi – tchánovi – a zároveň se vyhnout ďábelským plánům na odplatu, kterou pro něj zosnoval padoušský a mstivý kakadu Nigel.

Kakadu, mstitel z prvního dílu, tentokrát dokonce rapuje, navíc si přibral parťáky včetně jedovaté žabky, jejíž milostnou árii jako z osudové opery musíte vidět. Stejně tak taneční scény plné nápadů v čele s konkurzem, jehož účastníci končí vesměs v něčí tlamě a kde vítězí želví bojovníci.

Animovaný film Rio 2 je 9.4.2014 k vidění v českých kinech.

Zobrazit celou fotogalerii

Prohlédněte si pohodlně všechny fotografie

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

www.caro.cz

www.caro.cz

Hezký

Rio 2 bylo bezva ale jednička se mi líbila víc

Rio a Rio 2

Viděl jsem jedničku i dvojku ale dvojka je lepší

bezva

zatim jsem videl jednicku a bylo to pekne

Rio 2 (petruska)

Tento film jsem viděla.Je úžasný plnýho překvapení,napětí a spousta...

počet příspěvků: 17, poslední 09.09.2014 08:33

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi