Alíkoviny

VIDEO: Zvonilka a piráti zkříží meče v novém animáku

  6:00
Svět Petra Pana ožije v kinech ve filmu Zvonilka a piráti. Čeká v něm na vás příběh o Zarině, chytré a cílevědomé víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. V českých kinech film uvidíte od 20.3.2014.

z filmu Zvonilka a piráti | foto: Falcon

Zarina se díky svým nápadům dostane brzy do potíží. Uteče ze země víl a spojí se s piráty. Ti z ní udělají kapitánku své lodi.

Alíkova soutěž

Do 26.3.2014 hrajeme v sekci Soutěže o ceny k filmu Zvonilka a piráti.

Soutěž se Zvonilkou a piráty

Soutěž se Zvonilkou a piráty

Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak bojovali s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook.

Jak vznikal filmový příběh

Nápad vydat se mezi piráty se zrodil v průběhu práce na postavě Zariny. Tvůrci od začátku zamýšleli příběh o nepochopené víle, která má velký talent a je velice zvědavá. Přesto není schopna ve Hvězdné roklince, místu plném naděje a štěstí, najít své pravé místo. Přemýšlí o odchodu ve snaze odhalit, kde by byla opravdu šťastná.

Fotogalerie

Zarina se proto měla vydat na velké dobrodružství. Otázkou bylo, kam by se asi mohl někdo vydat, kdyby utekl z domova na ostrově Nezemě, kde se nachází i Hvězdná roklinka.

Nápad se Skull Rock přivedl autory k nápadu zaměřit se na piráty, kapitána Hooka a na příběh víly mezi piráty.

Výtvarníky filmu výprava mezi piráty nadchla. U Disneyho je k dispozici obrovská spousta návrhů, dokonce i pracovní nákresy pro Piráty z Karibiku. Výtvarníci zkoumali archivy i film samotný, obojí je velmi inspirovalo.

Ve filmu Zvonilka a piráti James se svou posádku přijmou Zarinu mezi sebe a jmenují ji kapitánkou své lodi.

Zarina je tak okouzlena respektem, který jí James a piráti projevují, stejně jako tím, jak si cení jejích znalostí a dovedností, že souhlasí s tím, aby jim na oplátku věnovala ten nejvzácnější dar ze všech: modrý kouzelný prášek.

Životadárný prášek je ve Hvězdné roklince klíčem k létání. Takže když Zarina vypracuje plán, jak ho sebrat a podělit se o něj se svými novými spojenci, neváhá Zvonilka se svými přáteli ani na okamžik a vydají se ji hledat, aby se s nimi jak ona, tak cenný prášek, vrátili společně tam, kam patří.

Zarině se události vymknou z rukou a začíná klasická pirátská bitva – až na to, že bojovníci na jedné straně barikády jsou vysocí jen několik centimetrů.

Zvonilku a piráty v českých kinech uvidíte od 20.3.2014.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

úžasný

je to opravdu hustý byla jsem na tom v kině a asi půjdu znov...

Zvonilka

Je to super příběh já na tom taky byla

super

já na tom byla je to super !! ale znám i lepší

počet příspěvků: 3, poslední 27.03.2014 15:22

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi