Alíkoviny

VIDEO: Violetta Koncert míří do českých kin

  6:00
Zákulisí a atmosféru koncertní show Violetta zprotředkuje všem fanouškům film Violetta Koncert. Byl natočen v prostorách Mediolanum Forum v italském Miláně. Vystupuje v něm dvanáct seriálových postav, které přednesou největší hudební hity první a druhé řady televizního seriálu Violetta. V českých kinech můžete Violetta Koncert vidět od 8. května 2014.

Martina Stoessel jako Violetta ve filmu Violetta Koncert | foto: Falcon

Alíkova soutěž

V nové Alíkově soutěži hrajeme do 18.5.2014 o ceny k filmu Violetta Koncert.

Ceny k soutěži s filmem Violetta Koncert

Kniha, CD a 2 poukazy na vstupenky do kina

Speciál zachycuje živý koncert v plné délce. Dává fanouškům možnost nahlédnout i do zákulisí. Diváci uvidí přípravy a vzrušení herců před příchodem na pódium a také se dozvědí více o tom, co rádi dělají  ve svém volném čase.

Ke dvanácti nejoblíbenějším hereckým hvězdám seriálu Violetta v čele s Martinou Stoessel (Violetta), Diegem Dominguezem (Diego), Jorgem Blancou (León), Mercedes Lambre (Ludmila) a Lodovicou Cornello (Francesca) se přidá také taneční skupina a doprovodná kapela.

Zajímavosti z filmu

  • V průběhu představení dojde k celkem 180 změnám kostýmů.
  • Techniku a vybavení převáží sedm nákladních automobilů. Po příjezdu na nové představení trvá 12 hodin, než je vše připraveno. Po skončení vystoupení trvá 8 hodin, než je vše opět sbaleno.
  • První část evropského turné Violetta Koncert proběhla v prosinci 2013. V průběhu 22 představení ho navštívilo více než 150 tisíc diváků v šesti velkých španělských městech.
  • V lednu 2014 se konalo představení Violetta Koncert v Paříži, kde ho v průběhu osmi koncertů zhlédlo přes 20500 diváků.

Fotogalerie

Znáte seriál Violetta?

Seriál vypráví o talentované dívce, která se s otcem vrátí do rodného Buenos Aires po několika letech života v Evropě. Doma si najde dobré kamarády, objeví pravou lásku a vášeň pro hudbu. Během dospívání ale samozřejmě musí řešit řadu problémů. V České republice se Violetta vysílá na Disney Channel od listopadu 2013.

Martina Stoessel

Narodila se v Argentině a umění se věnuje od útlého věku. Studovala hru na klavír, hudební komedii, herectví, zpěv a tanec. Violetta je její první televizní rolí.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Diskuse

tvuj fanda

Violeto divam se na tebe kazdy den.Kdyz jsem slysel jak spivas...

Violleta

Violleto seš ůžasná já takhle nespívám máš ráda Leona

Ja jedu za violettou

Já pojedu za violettou ♥

počet příspěvků: 4, poslední 19.05.2014 14:05

Vstup do diskuse

Jinde na Alíkovi